Pakiety

  • Ilość Loginów
  • Praca Grupowa
  • Dane Historyczne

Podstawowy

-

Rozszerzony

-

Profesjonalny

-

Dodatkowy

-
1 5 10 +5
Included Included Included Included
Included Included Included Included

Pytania

Czym jest Amer Przeglądarka?

To komputerowy program do selekcji ogłoszeń zamieszczonych w prasie oraz w internecie. Spośród wszystkich ofert pojawiających się danego dnia program w drodze selekcji wybiera tylko te, które zostały umieszczone przez osoby prywatne.
W prasie i Internecie pojawia się wiele ogłoszeń a odnalezienie tych, które zostały umieszczone przez osoby prywatne jest czasochłonne i bardzo kosztowne. Dzięki programowi Amer Przeglądarka czas odnalezienia właściwej oferty skrócony został do minimum.

Czy dostępna jest wersja testowa?

Firma Amer daje swoim potencjalnym klientom możliwość wypróbowania pełnej wersji oprogramowania Amer Przeglądarka przed podjęciem decyzji o ewentualnym zakupie. Wersja testowa daje możliwość testowania produktów przez 14 dni. Udzielamy również dostępu do ogłoszeń archiwalnych.

Jakie są warunki zakupu Przeglądarki Amer?

Przeglądarka Amer oferowana jest w tzw. modelu usługowym, na zasadzie wynajmu. Oznacza to, że nie trzeba ponosić jednorazowej opłaty licencyjnej, a rozliczenie jest w formie stałego miesięcznego abonamentu. Do korzystania z programu potrzebny jest tylko komputer z Internetem, ponieważ system jest zainstalowany na serwerach naszej firmy.

Jakie są warunki rezygnacji z Przeglądarki Amer?

Jako partner kilkuset Biur Nieruchomości przekonani jesteśmy o najwyższej jakości naszego oprogramowania, dlatego oferujemy bardzo korzystne warunki rezygnacji z Amer Przeglądarki. Umowa podpisywana jest na okres nieoznaczony, a okres wypowiedzenia trwa do końca miesiąca, w którym nastąpiło wypowiedzenie.